Kontakta oss

Bokningssupport

Vår bokningssupport är öppen
mån-tors 09.00-15.00.
Telefon: 0498-29 61 50
E-post: bokning@kneippbyn.se

Kontor & Administration

Telefon: 0498-29 61 50
E-post: info@kneippbyn.se
Adress: Kneippbyn 15, 622 61 Visby

Service & Underhåll

E-post: service@kneippbyn.se
Se medarbetare ›

Fakturauppgifter

Skall du fakturera oss så tar vi gärna materialet digitalt. Skicka faktura som PDF via e-post: lin1140@pdf.grantthornton.se

Har du inte möjlighet att fakturera via e-post ber vi dig skicka till:
Fritidsanläggningar Kneippbyn AB
LIN 1140 Scancloud
831 97 Östersund

Kontaktpersoner

Bobbo Werkelin

VD
0707-901401
bobbo@kneippbyn.se

Anja Werkelin

Vice VD
0707-901402
anja@kneippbyn.se

Peter Närström

Vice VD,
Sälj- & Marknad
0498-251011
peter@kneippbyn.se

Mattias Thunholm

Controller
0707-901404
mattias@kneippbyn.se

Erik Fröding

Ekonomiansvarig
0498-251062
erik@kneippbyn.se

Ella Wahlgren

HR-ansvarig
0707-901406
ella@kneippbyn.se

Linda Bratt

Front office manager
0707-901407
linda@kneippbyn.se

Victor Hägvall

Nöjesparksansvarig,
Sommar- & Vattenland
0707-901408
victor@kneippbyn.se

My Wentzel

Restaurangansvarig
0707-901410
my@kneippbyn.se

Rune Fröling

Fastighets- & Underhållsansvarig
0707-901415
rune@kneippbyn.se